• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  600
 • Призначення:
  Від комах, що повзають і літають
 • Тип засобу:
  Аерозоль
 • Країна виробник:
  Туреччина
155 грн
Нет в наличии

5 штук або більше: 150 грн
12 штук або більше: 135 грн

Аерозоль проти комах, що літають і повзають Чистий дім, 600 мл

Аерозоль Чистий дім - це універсальний засіб, розроблений спеціально для ефективної боротьби з комахами, що повзають і літають усередині приміщень. Наша унікальна формула забезпечує швидке знищення мух, комарів, мошок, молі, шкіроїдів, тарганів, постільних клопів, мурах, а також забезпечує захист від оси та інших шкідників.

Спосіб застосування:

Для знищення комах, що літають, таких як мухи, комарі і мошки, рекомендується починати обробку з протилежного від входу кінця приміщення, поступово відступаючи до входу. Натискаючи на розпилювач, спрямовуйте струмінь у повітря та на місця скупчення комах. Обробку слід проводити при закритих вікнах та дверях. Для приміщення площею 25-30 м² достатньо розпорошити аерозоль протягом 3-5 секунд.

Для боротьби з міллю необхідно обробити внутрішні стінки шаф, валіз та коробок з відстані 20 см, при цьому уникаючи попадання аерозолю на одяг.

Для знищення шкіроїдів, аерозоль слід застосувати у плінтусів, під радіаторами опалення та ліжками, підвіконнях, зворотній стороні шаф та полиць.

Для обробки гнізд ос, рекомендується спрямувати струмінь аерозолю прямо в гніздо.

Для знищення комах, що повзають, тримайте балон вертикально і з відстані 20 см направляйте струмінь аерозолю в можливі місця проживання, скупчення і пересування комах. Для боротьби з тарганами, постільними клопами, мурахами, обробіть щілини вздовж плінтусів та прилеглі до них ділянки стін та підлоги, вздовж труб водопровідної та каналізаційної систем, щілини за дверними коробками, зворотний бік картин, килимів та меблів, а також місця пересування комах.

Для знищення мух слід обробити місця їх посадки.

Одного балона достатньо для обробки площі до 80 м². Після обробки приміщення рекомендується провітрити протягом 30 хвилин. Зауважте, що аерозоль слід використовувати при температурі вище +10 градусів. Перед застосуванням необхідно добре струсити балон. За допомогою аерозолю "Чистий дім" ваш будинок буде захищений від різноманітних комах, забезпечуючи комфорт та чистоту всередині приміщення.

Ще не було питань.

Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Таргани, безперечно, становлять серйозну проблему в сучасних умовах життя. Разом з покращенням умов зберігання харчових продуктів вони стали невід'ємними "партнерами" в наших будинках, завжди готовими підказати, що саме ми залишили на столі або в шаф..

Теги: Аерозоль проти комах Чистий дім