• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  75
 • Призначення:
  Від тарганів, прусаків, мурах
 • Тип засобу:
  Гель
 • Країна виробник:
  Україна
60 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 55 грн

Гель від тарганів, мурах, прусаків Force, 75 мл

Гель Force для боротьби з тарганами та мурахами об'ємом 75 мл є ідеальним рішенням, якщо у вас виникли проблеми з комахами. Спеціальна формула гелю була розроблена з урахуванням потреб швидкого та ефективного знищення тарганів та мурах.

Застосування гелю дуже просте. Зніміть захисну плівку та закріпіть ковпачок із дозуючим носиком. Нанесіть гель пунктирними лініями в місцях, де мешкають або переміщаються комахи - уздовж плінтусів, у щілини, під раковинами, мийками, ваннами, унітазами, за холодильниками, шафами, полицями, біля відер зі сміттям та вентиляційних отворів та інших подібних місцях.

При великій кількості комах рекомендується збільшити щільність обробки. Після використання закрийте тубу із захисним ковпачком. Для обробки приміщення площею 10 квадратних метрів достатньо 10-15 г гелю. Гель зберігає свою ефективність щонайменше 2 місяців. Рекомендується наносити гель на суху поверхню в місцях, недоступних для дітей та домашніх тварин, а також не піддаються нагріванню.

Склад гелю включає лямбда-цигалотрін (0,12%), карбомер, олію, ароматизатори, харчові атрактанти, консервант, гліцерин та воду. Цей склад забезпечує ефективне знищення тарганів та мурах та тривалий захист від їх повернення.

Ще не було питань.

Боротьба з тарганами: ефективні стратегії та засоби
Боротьба з тарганами: ефективні стратегії та засоби
Коли в будинку з'являються таргани, неминуче відчуття неприємності та дискомфорту. Ці непрохані гості не тільки викликають огиду, але можуть бути переносниками різних захворювань. Тому важливо вжити заходів щодо вигнання тарганів та запобігання їх по..
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Таргани, безперечно, становлять серйозну проблему в сучасних умовах життя. Разом з покращенням умов зберігання харчових продуктів вони стали невід'ємними "партнерами" в наших будинках, завжди готовими підказати, що саме ми залишили на столі або в шаф..
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Сусіди, яких ми мріємо позбутися – таргани та прусаки. Комахи недоброзичливі, їхня присутність у будинку ніколи не вітається. І, здається, що вони знають, як зробити наше життя максимально незручним.Спочатку вони можуть здатися лише прикрими комахами..

Теги: Гель від тарганів Force, гель від прусаків Force, гель від тарганів, гель від мурашок, знищення комах, боротьба з мурахами, ефективний гель