• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Вага, г:
  90
 • Застосування:
  Всередині приміщення, на вулиці
 • Призначення:
  Від мишей та щурів
 • Тип засобу:
  Гранулы
 • Країна виробник:
  Польша
55 грн
Є в наявності

20 штук або більше: 45 грн

Гранули від мишей та щурів Родентицид Bros 90 гр

Гранули Bros – це готовий до застосування засіб, призначений для ефективного знищення гризунів у різних типах приміщень. Ці гранули є надійним способом боротьби з небажаними гостями, такими як миші та щури, і можуть застосовуватися як у житлових будинках, так і в промислових спорудах, складах, ангарах, льохах та підвалах.

Спосіб застосування:

Препарат слід розкладати у місцях знаходження гризунів та неподалік їх укриттів. Для зручності гранули можна помістити в дрібний посуд, що полегшує процес розподілу. У міру того, як гризуни споживають приманку, її слід заповнювати доти, доки не буде досягнуто повної елімінації гризунів.

Витрата препарату залежить від виду гризунів та розміру приміщення. Для мишей рекомендується використовувати 20-25 грамів препарату в одному місці на кожні 20 квадратних метрів, а для щурів - 50-100 грамів на ту ж площу. Остаточна загибель гризунів настає зазвичай через 10-15 днів після початку застосування препарату.

При використанні гранул для боротьби з мишами та щурами необхідно дотримуватися ряду застережень. Гризуни мають розвинений нюх, тому важливо, щоб посуд, в якому розташована приманка, не мала сторонніх запахів. Рекомендується використовувати одноразовий посуд та не контактувати з гранулами безпосередньо. Важливо пам'ятати, що біоцидний продукт є небезпечним для домашніх тварин, таких як собаки, кішки, кури, і може завдати шкоди людині. При використанні гранул необхідно дотримуватись санітарних норм і розміщувати приманку в місцях, недоступних для домашніх тварин. Для підвищення безпеки можна використовувати спеціальні контейнери для дератизації. Якщо випадково сталося отруєння тварини, необхідно негайно звернутися до ветеринару за допомогою та антидотом.

Ще не було питань.

Теги: Родентицид Bros, Гранули від мишей та щурів, засіб від мишей, засіб від щурів, гранули від мишей