• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Вага, г:
  75
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Призначення:
  Від тарганів, прусаків, мурах
 • Тип засобу:
  Гель
 • Країна виробник:
  Україна
85 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 75 грн
12 штук або більше: 70 грн

Гель від тарганів та мурах Убивча сила, 75 мл

Якщо ви зіткнулися з навалою тарганів або мурах, не варто турбуватися - гель від цих неприємних гостей стане вашим надійним союзником у вирішенні цієї проблеми. Спеціальна формула гелю була ретельно розроблена для оперативного та ефективного усунення тарганів та мурах.

Принцип роботи цього гелю ґрунтується на використанні харчових атрактантів, які залучають тарганів та мурах. Коли комахи споживають гель, дія високоефективного компонента – фіпронілу – спрямовується на їхню нервову систему, що призводить до їхньої неминучої загибелі.

Головні переваги:

 • Одна з унікальних властивостей цього гелю полягає в тому, що після вживання комахами їх контакт з іншими особами може спровокувати інфікування, викликаючи таким чином ланцюгову загибель усієї популяції.
 • Навіть однієї упаковки гелю буде достатньо для проведення 5 обробок приміщення площею 15 м2. Ефективність кожної обробки зберігається до 2 місяців, забезпечуючи довгостроковий захист.
 • Завдяки своїй безбарвній консистенції, гель залишається непомітним на різних поверхнях, чи це підлога, плінтуси або плитка. Використання гелю також не залишає неприємних запахів після обробки приміщення.
 • Довгий і тонкий носик туби дозволяє легко наносити засіб у важкодоступні місця, де живуть комахи. Процес застосування гелю зручний та інтуїтивно зрозумілий.

Інструкція по застосуванню:

 1. Зніміть захисний ковпачок, рівномірно нанесіть краплі гелю на відстані 20-50 см один від одного в тих місцях, де часто зустрічаються таргани та мурахи (по плінтусах, у щілинах, під батареями, мийкою, за холодильником, у шафах, на полицях, біля гарячих). водопровідних труб та інших ділянках).
 2. За високої щільності комах можна зменшити відстань між краплями.
 3. Щоб уникнути плям на поверхні, гель можна нанести на шматок паперу або полімерної плівки.
 4. Після використання закрийте тубу гелю захисним ковпачком.
 5. Для обробки приміщення площею 15 м? потрібно всього 10-15 грам гелю.
 6. Ефективність засобу зберігається щонайменше 2 місяців.
 7. Слід наносити гель на суху поверхню у місцях, недоступних для дітей та свійських тварин.

Ще не було питань.

Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Сусіди, яких ми мріємо позбутися – таргани та прусаки. Комахи недоброзичливі, їхня присутність у будинку ніколи не вітається. І, здається, що вони знають, як зробити наше життя максимально незручним.Спочатку вони можуть здатися лише прикрими комахами..

Теги: Гель від тарганів та мурах Вбивча сила, Гель від тарганів, гель від прусаків