• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Вага, г:
  35
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Призначення:
  Від тарганів, прусаків, мурах
 • Тип засобу:
  Шприц-гель
 • Країна виробник:
  Україна
25 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 23 грн

Гель від тарганів, прусаків, мурах, бліх Стоп Тарган, 35 гр

Представляємо вам гель у шприці від тарганів "Стоп Тараган" - надійне та просте рішення для позбавлення від проблеми з комахами. Цей гель розроблено з урахуванням спеціальної формули, що забезпечує швидке та ефективне знищення тарганів.

Принцип дії гелю ґрунтується на використанні харчових атрактантів, які залучають тарганів. Коли комахи використовують гель, діє компонент - фіпроніл - надає високоефективний вплив на їх нервову систему, внаслідок чого таргани гинуть протягом 3 годин.

Унікальною особливістю гелю є можливість ланцюгової загибелі комах. Після контакту з гелем, таргани можуть заразити своїх побратимів, що сприяє масовій загибелі популяції.

Одна упаковка гелю є достатньою для трьох обробок приміщення площею 15 квадратних метрів. Ефект від однієї обробки зберігається протягом 1-2 місяців, забезпечуючи тривалий захист від тарганів.

Застосування гелю "Стоп Тараган" дуже просте. Після зняття ковпачка, достатньо нанести засіб крапками на відстані 20-50 см один від одного в місцях проживання або переміщення комах. Важливо обробити всі щілини, плінтуси, задні стінки меблів, області під раковиною та біля труб гарячого водопостачання. За високої чисельності прусаків рекомендується скоротити відстань між точками. Якщо ви хочете уникнути плям, гель можна нанести на маленькі шматочки паперу або плівки та розмістити їх у тих самих місцях.

Обробку приміщення рекомендується проводити за відсутності дітей та свійських тварин, щоб унеможливити їх контакту з препаратом.

Ще не було питань.

Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Сусіди, яких ми мріємо позбутися – таргани та прусаки. Комахи недоброзичливі, їхня присутність у будинку ніколи не вітається. І, здається, що вони знають, як зробити наше життя максимально незручним.Спочатку вони можуть здатися лише прикрими комахами..

Теги: Гель від тарганів Стоп Тарган, гель від прусаків Стоп Тарган, гель від тарганів Агромаксі, Гель тарганів Україна, гель від прусаків Агромаксі Україна