• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Для шкіри та одягу
 • Об'єм, мл:
  100
 • Призначення:
  Від комарів, кліщів, мокреців, ґедзів, москітів, мошок, бліх
 • Тип засобу:
  Аерозоль
 • Країна виробник:
  Польша
150 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 140 грн

Аерозоль від комарів Off Extreme, 100 мл

Аерозоль Off Extreme - надійний засіб, який гарантує довготривалий захист від укусів не тільки комарів, а й інших настирливих комах. Цей ефективний аерозоль захищає вас від укусів комарів, кліщів, мокреців, ґедзів, москітів, мошок, бліх та інших неприємних комах.

Спрей-репелент створює невидиму захисну бар'єрну плівку на шкірі, яка ефективно відштовхує комах протягом тривалого часу. Ви можете бути впевнені, що ОФФ Екстрім забезпечить надійний захист протягом дня або вечора.

Благодаря антикомариному спрею вы сможете наслаждаться свежим воздухом, проводить время на природе и заниматься любимыми активностями, не беспокоясь о назойливых насекомых. Этот аэрозоль станет вашим верным спутником в поездках, походах, пикниках и других мероприятиях на открытом воздухе.

Не допустите, чтобы комары и другие насекомые испортили ваше настроение и причинили дискомфорт. Полагайтесь на Off Extreme, который обеспечивает долговременную защиту от укусов различных насекомых, и наслаждайтесь безмятежным и комфортным временем на природе.

Ще не було питань.

Як захиститися від укусів комах: ефективні поради та засоби
Як захиститися від укусів комах: ефективні поради та засоби
Літо - це час, коли ми насолоджуємось теплими сонячними днями, відпочинком на природі та подорожами. Однак, поряд з приємними моментами комахи можуть зіпсувати наш настрій і викликати дискомфорт своїми неприємними укусами. Комарі, москіти та інші ком..

Теги: Аерозоль від комарів Off Extreme, репелент від комарів, спрей від мошок, спрей від бліх, спрей від кліщів, аерозоль від комарів та кліщів