• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  300
 • Призначення:
  Від комах, що повзають і літають
 • Тип засобу:
  Аерозоль
 • Країна виробник:
  Нідерланди
175 грн
Нет в наличии

5 штук або більше: 165 грн

Аерозоль від комах Raid Весняний луг, 300 мл

Цей універсальний інсектицид має широкий спектр дії та спеціальну формулу, яка дозволяє позбавитися безлічі видів комах, включаючи мух, комарів, москітів, метеликів молі, ос, тарганів, мурах, клопів, бліх та шкіроїдів.

Спосіб застосування:

Перед використанням добре струсіть балон.

Для знищення мух, комарів, москітів, метеликів молі та ос у приміщенні: розпорошіть засіб у повітря на відстані 1 метра від стін та меблів при закритих вікнах та дверях. Рухайтеся від середини кімнати до дверей, розпорошуючи продукт протягом 7-9 секунд кожні 12 м².

Для знищення ос, що залетіли, нанесіть 2-3 секунди спрею безпосередньо на комаху. Для знищення метеликів молі в шафах, розпорошіть 1 секунду на кожні 2 м³. Зверніть увагу, що не слід обробляти одяг. Через 20 хвилин після обробки приміщення необхідно провітрити протягом 30 хвилин. Для знищення тарганів, мурах, клопів, бліх та шкіроїдів, нанесіть струмінь спрею на місця скупчення, проживання та шляхи проникнення комах на відстані 20-50 см. Продовжуйте обробку протягом 7-9 секунд. Обробку рекомендується проводити при відчинених вікнах. Постільні речі та поліровані поверхні не піддавайте обробці.

Ще не було питань.

Боротьба з тарганами: ефективні стратегії та засоби
Боротьба з тарганами: ефективні стратегії та засоби
Коли в будинку з'являються таргани, неминуче відчуття неприємності та дискомфорту. Ці непрохані гості не тільки викликають огиду, але можуть бути переносниками різних захворювань. Тому важливо вжити заходів щодо вигнання тарганів та запобігання їх по..

Теги: аерозоль від молі Raid, аерозоль від тарганів Raid, аерозоль від прусаків Raid, аерозоль Raid лаванда, аерозоль від комах Raid