• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  280
 • Призначення:
  Від комах, що літають
 • Тип засобу:
  Аерозоль
 • Країна виробник:
  Великобританія
115 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 105 грн

Аерозоль проти комах, що літають Убойная сила, 280 мл

Ефективний аерозольний інсектицид, призначений для боротьби з комахами в домашніх приміщеннях. Надає захист від мошок, мух, комарів та ос, допомагаючи створити комфортну атмосферу у вашому будинку чи господарських спорудах.

Спосіб застосування:

Перед використанням необхідно добре струсити балон та зняти ковпачок.

Для знищення комах, що літають, закрийте вікна і двері, потім направте струмінь аерозолю в повітря, розпорошуючи його на комах. Рекомендується рухатися від середини кімнати до дверей для ефективнішого покриття.

У разі боротьби з осами, спрямовуйте струмінь аерозолю безпосередньо на комаху, яка знаходиться в приміщенні, та розпорошуйте засіб протягом 2-3 секунд. Якщо оса знаходиться біля свого гнізда всередині господарських будівель, таких як сарай, гараж, горище, підвал або вуличний туалет, обробляйте гніздо з розрахунку 5 секунд на 1 м2. Якщо гніздо знаходиться в місцях його передбачуваного розташування, наприклад під дахом або під оббивкою стін, розпилюйте аерозоль з розрахунку 10-60 секунд.

Для знищення метеликів молі в шафах, розпорошуйте засіб на 2 м³ об'єму шафи протягом 2 секунд.

Аерозоль Убивча Сила має високу ефективність, швидку дію і не залишає неприємних запахів. Завдяки простому способу застосування, ви зможете ефективно впоратися з комахами та забезпечити безпеку та комфорт у своєму будинку.

Ще не було питань.

Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Таргани, безперечно, становлять серйозну проблему в сучасних умовах життя. Разом з покращенням умов зберігання харчових продуктів вони стали невід'ємними "партнерами" в наших будинках, завжди готовими підказати, що саме ми залишили на столі або в шаф..

Теги: Аерозоль проти літаючих комах, Аерозоль від літаючих комах, аерозоль Убойная сила