• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Матеріал:
    Полар
  • Розмір:
    42-46
  • Країна виробник:
    Польша
95 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 90 грн

Зимові устілки для взуття Coccine Polar розмір 42-46

Зимові устілки Coccine Polar – надійний союзник у боротьбі з холодом. Ці тришарові устілки забезпечують максимальну теплоізоляцію та комфорт при носінні.

Перший шар устілок виконаний з тканини Polar, що має дивовижні властивості збереження тепла. Це забезпечує ефективну термоізоляцію і дозволяє вам почуватися комфортно в найхолодніші дні.

Середній шар устілок представлений зеленим латексом, який додає м'якості та комфорту при кожному кроці. Другий шар, жовтий латекс з ромбоподібною текстурою, утримує устілку надійно в колодці взуття, запобігаючи її ковзанню.

Ці устілки рекомендується використовувати в зимовий та осінньо-весняний сезони. Вони менш масивні, ніж деякі інші зимові устілки, тому підходять навіть для взуття, що щільно прилягає до стопи. Універсальний розмір устілок від 42 до 46, що дозволяє легко підрізати їх під розмір взуття, зі зручною розміткою на звороті для точного вирізування.

Ще не було питань.

Теги: Зимові устілки для взуття, теплі устілки для взуття, латексні устілки для взуття, устілки полар, теплі устілки з тканиною полар, Зимові устілки для взуття Coccine Polar