• Рейтинг:
  • Бренд:
  • Застосування:
    Всередині приміщення
  • Кількість ночей:
    45
60 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 55 грн

Рідина для захисту від комарів Picnic Family 45 ночей

Комарі можуть стати джерелом занепокоєння та причиною дискомфорту, особливо для дітей. Вони залишають на шкірі почервоніння, свербіж і можуть спричинити алергічну реакцію. Щоб запобігти негативним наслідкам укусів комарів і забезпечити захист для вас і ваших дітей, рекомендується використовувати захисні засоби.

Рідина Пікнік - це ефективний засіб, який допоможе позбавитися від літаючих комах, що знаходяться в приміщенні, і забезпечить спокійний сон протягом 45 ночей.

При використанні цієї рідини діючі речовини починають випаровуватися, забезпечуючи оптимальний результат. При цьому засіб не має неприємного запаху та вважається безпечним для здоров'я людей.

Процес застосування рідини також є зручним та зрозумілим. Вийміть флакон із розчином із упаковки, зніміть захисний ковпачок і вкрутіть флакон у нагрівач до упору, після чого увімкніть його в електромережу з напругою 220 В у вертикальному положенні. За одну годину комах будуть знищені повністю. За наявності відкритих вікон або кватирок, прилад можна залишити увімкненим на всю ніч.

Ще не було питань.

Теги: Рідина для захисту від комарів Picnic Family, Рідина від комарів Picnic Family 45 ночей, Рідина від комарів