• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Вага, г:
  50
 • Застосування:
  Всередині приміщення, на вулиці
 • Призначення:
  Від тарганів, прусаків, мурах
 • Країна виробник:
  Південна Корея
40 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 35 грн

Порошок для знищення тарганів та прусаків Combat Superbait, 50 гр

Розроблений для усунення всіх різновидів тарганів, особливо стійких до звичайних засобів контролю комах. У своїй дієвості досягається за рахунок наявності лямбда-гідраметаліону, який призводить до паралічу та загибелі в перші 2-5 днів дорослих особин, чутливих до звичайних препаратів. Поєднання високоефективної діючої речовини та стабільної порошкоподібної форми забезпечує не тільки максимальне зменшення популяції тарганів, а й тривалий залишковий вплив.

Спосіб застосування:

Відкрийте упаковку і нанесіть порошок тонким шаром в місцях скупчення і пересування комах, особливо в теплих і вологих місцях проживання: під раковинами, ваннами, навколо труб, унітазів, відер для сміття, на плінтусах і дверних одвірках, за шафами, столами і в ящиках.

Уникайте нанесення порошку на поверхні, що нагріваються. Не використовуйте в приміщеннях, оброблених хімічними речовинами, що сильно пахнуть (наприклад, фарбами і лаками).

Склад:

Лямбда-гідраметаліон, інертний наповнювач.

Ще не було питань.

Теги: Порошок від комах Combat Superbait, порошок від комах, засіб від мух Combat Superbait, порошок від тарганів, порошок від мурах, засіб від тарганів, Дуст Чистий будинок, Інсектицидний порошок від комах, засіб від бліх, порошок від бліх, прусаків Combat