• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Кількість в упаковці:
  6
 • Призначення:
  Від тарганів та прусаків
 • Країна виробник:
  Україна
60 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 55 грн
12 штук або більше: 50 грн

Пастки від тарганів та мурах Rubit

Практичний та ефективний спосіб впоратися з присутністю рудих, чорних та американських тарганів, а також рудих, чорних та садових мурах у побутовому середовищі.

Принцип роботи цієї пастки заснований на наступному: спеціальна інсектицидна суміш, розміщена в центрі платівки, містить атрактант, що приваблює тарганів та мурах. Основний компонент, що діє, фіпроніл, є контактним інсектицидом з помірно системними властивостями. При дії на організм комах фіпроніл порушує нормальне функціонування нервової системи, внаслідок чого шкідники паралізуються та гинуть протягом кількох годин. Для зручнішого розташування пастки на горизонтальних та вертикальних поверхнях використовується клейка стрічка на звороті.

Спосіб застосування:

 1. Дістаньте пастки із упаковки.
 2. Розмістіть їх у місцях, де спостерігається активність комах. Можливість використання клейкої стрічки на задній стороні пастки дає свободу вибору місця, включаючи як горизонтальні, так і вертикальні поверхні. Ефект загибелі тарганів та мурах розпочнеться через кілька годин після контакту із засобом.
 3. Після зникнення комах рекомендується профілактичне застосування пасток 1 раз на 3-4 місяці, щоб запобігти повторній появі комах з навколишнього середовища.

Тривалість дії пастки становить до 2 місяців.

Після закінчення терміну дії слід утилізувати пастки.

Склад продукту:

Фіпроніл, технологічні добавки.

Рекомендоване дозування: 1 пастка на 5 кв. м, 6 пасток на 30 кв. м.

Ще не було питань.

Теги: Пастки від тарганів та мурах Rubit, пастка від тарганів та прусаків, пастки від тарганів, пастки Rubit