• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Матеріал:
  Натуральна шкіра
 • Призначення:
  Профілактика плоскостопості
 • Розмір:
  36-46
 • Країна виробник:
  Польша

350 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 330 грн

Ортопедичні устілки Corbby De Luxes

Ортопедичні устілки Corbby призначені для людей, які страждають поперечним і поздовжнім плоскостопістю. Ці спеціальні підтримуючі устілки розроблені з метою запобігання опаденню поперечного та поздовжнього склепінь стопи, забезпечуючи оптимальну підтримку та комфорт.

Устілки Corbby складаються з чотирьох шарів, що забезпечують ефективну підтримку та амортизацію. В основі устілки знаходиться еластичний пластиковий скелет, спеціально спрофільований для збереження форми устілки та правильного регулювання положення стопи у взутті.

У передній частині устілки розташована латексна пелота, яка підтримує поперечне склепіння стопи, а в області п'яти знаходиться підп'ятник, який амортизує тиск на колінні та гомілковостопні суглоби.

Верхній шар устілки покритий високоякісною полірованою шкірою, забезпечуючи приємний комфорт під час руху та запобігаючи натиранню та подразненню шкіри.

Устілки Corbby рекомендуються для людей, які часто ходять або стоять на роботі. Вони ідеально підходять для професій, які потребують тривалого часу на ногах. За допомогою цих устілок ви зможете отримати оптимальну підтримку та знизити навантаження на свої стопи, забезпечуючи комфорт та зручність протягом усього дня.


Розмір

Довжина, см
3623,3
3724
3824,5
3925,8
4026
4126,5
4227,5
4328
44

28,7

4529,5
4629,8Ще не було питань.

Теги: Ортопедичні устілки Corbby De Luxes, ортопедичні устілки для взуття, анатомічні устілки для взуття