- Бренд:
- 1000
- Застосування:Всередині приміщення
- Об'єм, мл:6
- Призначення:Від клопів, тарганів, прусаків, мурах
Засіб від клопів Кат, 6 мл
Препарат Кат - засіб для боротьби з комахами, що повзають. Це концентрат емульсії, що є прозорою рідиною, від безбарвного до світло-коричневого кольору.
Спосіб застосування полягає у розведенні концентрату з водою відповідно до таблиці для отримання робочої емульсії. Готову емульсію необхідно використовувати протягом 8 годин після приготування, попередньо ретельно збовтавши. При обробці місць можливого проживання та пересування комах слід використовувати будь-яку розпилювальну апаратуру. Норма витрати робочої емульсії становить 50 мл/м² для поверхонь, що не вбирають вологу, та 100 мл/м² для поверхонь, що вбирають вологу.
Склад препарату включає наступні компоненти: фентіон (27,5%), антиоксидант, стабілізатор, віддушка, ПАР (поверхнево-активна речовина), розчинник.
Для знищення певних комах рекомендується наступні дозування та методи обробки:
Постільні клопи: розвести 3 флакони засобу на 1 літр води. Обробляти місця проживання клопів, такі як ліжка, дивани, тумбочки, шви та складки оббивки, щілини вздовж плінтусів та інші потенційні укриття. Постільні речі необхідно виключити з обробки. Повторне оброблення рекомендується провести через 5-7 днів.
Руді будинкові мурахи: розвести 3 флакони кошти на 2 літри води. Обробляти шляхи пересування мурах та місця їхнього скупчення.
Блохи: розвести 3 флакони засобу на 2 літри води. Наносити засіб на підлогу, у щілини за плінтусами та на стіни до висоти 1 метра.
Таргани: готувати робочу емульсію з розрахунком 5 флаконів на 1 літр води. Обробляти поверхні стінок, пороги.
Синантропні павуки – це комахи, які мешкають поблизу людської життєдіяльності. Для боротьби з ними рекомендується приготувати водну емульсію, змішавши 5 флаконів засобу з 1 літром води. Підлягають обробці труби різних комунікацій, плінтуси, стіни і підлоги вздовж них, а також місця, де можливе скупчення павуків, наприклад, ділянки стін і підлог, що обігріваються, біля опалювальних приладів і теплових комунікацій, нижня частина меблів і малоосвітлені кути. Емульсію слід наносити на вказані поверхні для ефективного контролю за павуками. Повторна обробка рекомендується через 1,5-2 тижні або за потребою.
Для боротьби з кожеедами рекомендується розвести 3 флакони кошти на 2 літри води. Обробляються поверхні під ліжками, шафами, зворотний бік шаф та важкодоступні кути приміщень. Кожеєди часто ховаються в таких місцях, тому емульсія має бути нанесена на ці поверхні для ефективного контролю за ними.
Для боротьби з цвіркунами рекомендується розвести 5 флаконів кошти на 1 літр води. Обробляються місця, де цвіркуни можуть сховатися, наприклад великі щілини, технологічні отвори, місця вздовж труб гарячого водопостачання і каналізації, а також простору за радіаторами опалення. Поза приміщеннями емульсію слід наносити на щілини каналізаційних люків, люки теплотрас та прилеглі ділянки для ефективної боротьби з цвіркунами.
Для боротьби з лусами рекомендується розвести 3 флакони кошти на 2 літри води. Водну емульсію слід наносити в темних вологих кутах, по плінтусах та в місцях прилягання плінтуса до стін, а також у місцях виведення труб водопровідної та каналізаційної систем. Додатково емульсію рекомендується наносити під раковинами, ванними, унітазами, у місцях з'єднання та стикування сантехніки між собою та з керамічною плиткою стін та підлоги, а також між швами плитки. Якщо комахи виявляються у ванних, душових, туалетах та мийних, рекомендується провести повторну обробку відповідно до ентомологічних показань, але не раніше ніж через 1,5-2 тижні.
Для обробки місць, де можуть оселитися мухи та комарі, слід приготувати водну емульсію відповідно до таблиці. Засіб наноситься на ділянки стін біля вікон, дверей, плафонів та інших поверхонь. Для ефективного знищення личинок мух, що знаходяться в товщі субстрату, рекомендується рясно зрошувати або поливати місця їх розвитку, такі як вигрібні ями, відходи та харчові покидьки. Норма витрати емульсії на 1 м² поверхні субстрату становить 1 літр при товщині до 50 см. При обробці глибоких вигрібів (3-5 м) витрата збільшується до 5-10 літрів на 1 м² поверхні.
Не забувайте про запобіжні заходи при використанні даного засобу!
Перед початком робіт необхідно використовувати засоби індивідуального захисту, такі як халат, берет або косинка, гумові рукавички та універсальні респіратори. Обробку приміщень слід проводити, коли в них немає людей, свійських тварин, птахів чи риб, а вікна (кватирки) відчинені. Продукти та посуд перед обробкою потрібно видалити або ретельно вкрити. Через 5-8 годин після обробки приміщення слід провітрити щонайменше 1 години з використанням наскрізного потоку повітря. Обробленими приміщеннями не можна користуватися до їхнього прибирання, яке необхідно провести не пізніше ніж за 3 години до використання приміщення. Вологе прибирання слід виконувати з використанням мильно-содового розчину (30-50 г кальцинованої соди на 1 літр води) всіх поверхонь, які контактують з людиною. У місцях, де немає ризику потрапляння засобу в їжу (за плінтусами, меблями, трубами, дверними коробками), їх слід прибирати тільки після знищення всіх комах або після закінчення терміну дії засобу. Прибирання приміщень необхідно проводити при відкритих вікнах та кватирках. Під час роботи із засобом слід дотримуватися правил особистої гігієни, утримуватися від пиття, куріння та прийому їжі в приміщенні, що обробляється. Після закінчення роботи із засобом необхідно ретельно вимити руки та обличчя з милом, прополоскати рот та носоглотку водою.
Важливо уникати потрапляння засобу в органи дихання, очі та на шкіру. Якщо засіб потрапив на шкіру, необхідно видалити його за допомогою ватного тампона, не втираючи, а потім ретельно промити забруднену ділянку водою з милом. При попаданні в очі слід рясно промити їх під струменем води протягом декількох хвилин, а при роздратуванні слід застосувати 30% розчин сульфациланатрію.
У разі інгаляційного отруєння потерпілого слід вивести на свіже повітря, прополоскати ніс та рот водою або 2% розчином харчової соди. Якщо засіб випадково потрапив у шлунок, необхідно випити 1-2 склянки води та викликати блювання, а потім промити шлунок 2% розчином харчової соди та випити 1-2 склянки води з активованим вугіллям (10-15 таблеток). При необхідності слід звернутися до лікаря.
Теги: засіб від клопів Кат, Кат від клопів, ефективний засіб від клопів, концентрат від постільних клопів