• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Вага, г:
  600
 • Призначення:
  Прочищення зливних труб
 • Тип засобу:
  Гранули
 • Країна виробник:
  Україна
185 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 180 грн

Гранули для прочищення зливних труб DOMO Express

Гранули для прочищення зливальних труб – ефективний засіб, який допомагає боротися із засміченнями та перешкодами у каналізаційних системах. Їх застосування просто: достатньо насипати гранули в каналізаційний отвір та обережно додати склянку води. Через 15 хвилин слід промити стічні труби потоком води, уникаючи утворення бризок. При необхідності процедуру можна повторити. Гранули мають швидку дію, і вже через 15 хвилин ви можете помітити результати.

Упаковка гранул важить 600 г, що достатньо для 10 використань. Це дозволяє забезпечити тривалий період використання засобу.

Необхідно дотримуватись заходів безпеки при роботі з гранулами. У разі потрапляння засобу на шкіру або очі, воно може викликати хімічні опіки. Тому рекомендується зберігати гранули у недоступному для дітей та сторонніх осіб місці. При використанні засобу слід одягати гумові рукавички та захисні окуляри. Якщо гранули потрапили до рота, рекомендується прополоскати рота, але не викликати блювоту. При попаданні на шкіру чи волосся необхідно негайно зняти забруднений одяг та промити шкіру водою або прийняти душ. У разі потрапляння засобу у вічі, акуратно промийте їх водою протягом кількох хвилин, зніміть контактні лінзи (якщо вони використовуються) і продовжуйте промивати очі. За потреби зверніться за медичною допомогою.

Гранули для прочищення зливальних труб забезпечують швидке та ефективне руйнування засорів, допомагаючи підтримувати нормальне функціонування каналізаційних систем. Будьте обережні та дотримуйтесь зазначених заходів безпеки при використанні цього засобу.

Ще не було питань.

Теги: Гранули для прочищення зливних труб DOMO Express, 600 гр