• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  75
 • Призначення:
  Від тарганів, прусаків, мурах
 • Тип засобу:
  Гель
 • Країна виробник:
  Китай
65 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 60 грн

Гель від тарганів, мурах, прусаків KRA Killer, 75 мл

Гель, що володіє кишково-контактною активністю, розроблений для ефективного знищення різних видів комах, що повзають.

Унікальна формула гелю містить нове покоління діючої речовини, що забезпечує швидке знищення тарганів та мурах, включаючи чорних, рудих садових та рудих будинкових. Спеціальні харчові атрактанти, такі як натуральний екстракт абрикосу, містяться у складі гелю. При поїданні навіть невеликої кількості гелю комахами активується високоефективний компонент - Лямбда-цигалотрін, що призводить до поступової загибелі всіх комах.

Коли інфікована комаха повертається до своєї колонії, вона неминуче заражає всю популяцію, викликаючи ланцюгову загибель колонії. Унікальна формула гелю забезпечує тривале утримання вологи, залучаючи комах та продовжуючи час дії препарату. Однак ефективний результат від одноразового застосування гелю зберігається до 2 місяців. Одна упаковка гелю є достатньою для обробки приміщення площею до 20 кв.м.

Спосіб застосування:

 1. Необхідно відкрутити ковпачок і обрізати носик, що дозує.
 2. Гель слід наносити у вигляді пунктирних ліній у місцях проживання та переміщення комах, таких як плінтуси, щілини, під батареями, мийками, раковинами, ваннами, унітазами, за холодильниками, шафами, полицями, біля відер зі сміттям та вентиляційних отворів тощо.
 3. За високої чисельності комах рекомендується збільшити щільність обробки.
 4. Після використання необхідно закрити тубу захисним ковпачком.

Для обробки приміщення площею 10 кв.м достатньо 10-15 г гелю. Ефективність засобу зберігається щонайменше 2 місяців. Рекомендується наносити гель на суху.

Ще не було питань.

Боротьба з тарганами: ефективні стратегії та засоби
Боротьба з тарганами: ефективні стратегії та засоби
Коли в будинку з'являються таргани, неминуче відчуття неприємності та дискомфорту. Ці непрохані гості не тільки викликають огиду, але можуть бути переносниками різних захворювань. Тому важливо вжити заходів щодо вигнання тарганів та запобігання їх по..
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Таргани, безперечно, становлять серйозну проблему в сучасних умовах життя. Разом з покращенням умов зберігання харчових продуктів вони стали невід'ємними "партнерами" в наших будинках, завжди готовими підказати, що саме ми залишили на столі або в шаф..
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Сусіди, яких ми мріємо позбутися – таргани та прусаки. Комахи недоброзичливі, їхня присутність у будинку ніколи не вітається. І, здається, що вони знають, як зробити наше життя максимально незручним.Спочатку вони можуть здатися лише прикрими комахами..

Теги: Гель від тарганів KRA Killer, гель від прусаків KRA Killer, гель від тарганів KRA Killer, Гель KRA Killer, гель від прусаків Кра