• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Вага, г:
  35
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Призначення:
  Від тарганів, прусаків, мурах
 • Тип засобу:
  Шприц-гель
 • Країна виробник:
  Україна
40 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 35 грн

Шприц-гель від тарганів, прусаків, мурах Вихор шоколад, 35 гр

Шприц-гель Вихор з ароматом шоколаду – надійне рішення для боротьби з тарганами та мурахами, які можуть серйозно порушити ваше життя та створити безліч незручностей.

Гель Вихор пропонує зручний і простий спосіб позбутися комах. Його зручно використовувати завдяки спеціальному шприцевому формату, який дозволяє точно дозувати та наносити гель у потрібних місцях. Проникаючи між плінтусами, у щілини та тріщини, засіб створює бар'єр, недоступний для комах.

Гель має високу ефективність. Тонкими лініями шприца, з інтервалом 2 см, ви можете рівномірно нанести засіб у місцях скупчення комах. Після обробки продукт починає діяти, призводячи до загибелі тарганів та мурах протягом короткого часу.

Перед використанням рекомендується провести генеральне прибирання, прибравши залишки їжі, крихти та харчові відходи, а також осушити місця, де накопичується вода та волога. Це допоможе підвищити ефективність обробки.

Засіб забезпечує надійний захист від тарганів та мурах, приносячи комфорт та спокій у ваш будинок. Продукт розроблений з урахуванням особливостей життєвого циклу та поведінки комах, щоб забезпечити максимальну ефективність та довгостроковий результат.

Ще не було питань.

Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Сусіди, яких ми мріємо позбутися – таргани та прусаки. Комахи недоброзичливі, їхня присутність у будинку ніколи не вітається. І, здається, що вони знають, як зробити наше життя максимально незручним.Спочатку вони можуть здатися лише прикрими комахами..

Теги: Гель від тарганів Вихор, гель від прусаків Вихор, Шприц-гель Вихор, знищення прусаків, знищення тарганів, знищення комах, захист від мурах