• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  20
 • Призначення:
  Від тарганів, прусаків, мурах
 • Тип засобу:
  Шприц-гель
 • Країна виробник:
  Україна
35 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 30 грн

Гель від тарганів, прусаків, мурах Снайпер, 20 мл

При використанні проти тарганів достатньо розкрити упаковку і нанести гель пунктиром з інтервалом 2 см - 2 см гелю і 2 см чистої поверхні. Розташуйте гель у місцях скупчення, проживання або на шляху тарганів до джерел їжі та води. Це можуть бути області під раковиною, опалювальні та водопровідні труби, плінтуси, вентиляційні віддушини, а також щілини та інші отвори, які можуть бути притулком для тарганів. Якщо чисельність тарганів невелика, можна збільшити інтервал між смужками гелю до 4-6 см. Крім того, гель можна нанести на підкладки та розподілити в різних ділянках приміщення. Загибель комах настає протягом 2-3 діб.

Для боротьби з рудими домашніми мурахами нанесіть гель на шляху їхнього пересування, створюючи доріжки з інтервалом 4 см між смужками гелю. У першу добу мурахи гинуть, зверніть увагу на результати.

Якщо вам необхідно позбутися садових мурах, нанесіть гель на шматки картону і розкладіть їх на мурашиних стежках навколо мурашника. Також рекомендується обробити внутрішній та зовнішній периметр приміщення гелем. Повторну обробку рекомендується проводити при появі комах, але не раніше ніж через чотири тижні.

Ще не було питань.

Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Сусіди, яких ми мріємо позбутися – таргани та прусаки. Комахи недоброзичливі, їхня присутність у будинку ніколи не вітається. І, здається, що вони знають, як зробити наше життя максимально незручним.Спочатку вони можуть здатися лише прикрими комахами..

Теги: Гель від тарганів Снайпер, гель від прусаків Снайпер, Гель від тарганів Україна, гель від прусаків Україна