• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  75
 • Призначення:
  Від тарганів, прусаків, мурах
 • Тип засобу:
  Гель
 • Країна виробник:
  Німеччина
170 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 160 грн

Гель від тарганів, мурах, прусаків Globol, 75 мл

Гель призначений для ефективного знищення всіх видів тарганів, включаючи резистентні популяції комах, які не піддаються звичайним засобам. Основна активна формула засобу містить дельтаметрин, що має швидку дію, що блокує нервову систему і викликає параліч і загибель дорослих комах, які зазвичай мають високу чутливість до традиційних засобів.

Крім того, дифлубензурон (димілін), який є інгібітором синтезу хітину, забезпечує довгострокову дію гелю, перешкоджаючи линьці личинок та припиняючи розмноження комах на різних стадіях їх життєвого циклу. Таке поєднання активних компонентів забезпечує високу ефективність препарату протягом 3-4 місяців.

Спосіб застосування гелю простий та зручний. Перед використанням тюбик слід добре розім'яти. Гель наноситься у вигляді крапель діаметром 3-4 мм в теплих і вологих місцях, де зазвичай мешкають і переміщаються таргани, таких як під раковинами, ваннами, за трубами, навколо унітазів, відер для сміття, по плінтусах, дверним одвіркам, за батареями, шафами в ящиках та столах. Важливо не наносити гель на поверхні, що нагріваються і не використовувати його в приміщеннях з сильним запахом від фарб і лаків.

Гель Globol має коричневий колір і є двокомпонентною формулою, яка забезпечує максимальне зниження чисельності тарганів і тривалу залишкову дію. У складі гелю містяться Diflubenzuron (0,1%) та Deltametrinb (0,05%), які забезпечують ефективний вплив на комах.

Гель Globol Німеччина – це надійний засіб для боротьби з тарганами, який отримав довіру споживачів завдяки своїй ефективності.

Ще не було питань.

Боротьба з тарганами: ефективні стратегії та засоби
Боротьба з тарганами: ефективні стратегії та засоби
Коли в будинку з'являються таргани, неминуче відчуття неприємності та дискомфорту. Ці непрохані гості не тільки викликають огиду, але можуть бути переносниками різних захворювань. Тому важливо вжити заходів щодо вигнання тарганів та запобігання їх по..
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Таргани, безперечно, становлять серйозну проблему в сучасних умовах життя. Разом з покращенням умов зберігання харчових продуктів вони стали невід'ємними "партнерами" в наших будинках, завжди готовими підказати, що саме ми залишили на столі або в шаф..
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Інсектицидні гелі – зброя проти тарганів та прусаків
Сусіди, яких ми мріємо позбутися – таргани та прусаки. Комахи недоброзичливі, їхня присутність у будинку ніколи не вітається. І, здається, що вони знають, як зробити наше життя максимально незручним.Спочатку вони можуть здатися лише прикрими комахами..

Теги: Гель від тарганів Globol, гель від прусаків Глобал, гель від тарганів Глобол, Гель Глобол Німеччина, гель від прусаків Globol Німеччина