• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  20
 • Призначення:
  Від тарганів, прусаків, мурах
 • Тип засобу:
  Шприц-гель
 • Країна виробник:
  Україна
30 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 25 грн

Шприц-гель від тарганів, прусаків, мурах Чистий дім, 20 мл

 • Боротьба з тарганами та домашніми мурахами:

Для ефективного знищення тарганів і домашніх мурах рекомендується використовувати гель наступним чином: відкрийте упаковку і нанесіть гель пунктирно на місця, де ці комахи мешкають, скупчуються або переміщуються в пошуках їжі та води, наприклад, під раковиною, плінтусами, стиками кахельних плит, вентиляцій водопровідними та опалювальними трубами та іншими подібними місцями. Наносьте гель смужками шириною 2 см з інтервалом 2 см.

Якщо таргани є у великій кількості, один шприц гелю вистачить на обробку площі 25 м². При меншій чисельності тарганів, гель наносите смужками шириною 2 см з інтервалом 4-6 см (один шприц на 30-35 м²). Для знищення мурах, використовуйте гель вздовж їхніх шляхів пересування, створюючи доріжки з інтервалом 4 см між смужками гелю. Одна упаковка гелю розрахована для обробки площі 40-45 м². Таргани загинуть протягом 1-3 діб, а мурахи - протягом 1 доби. Рекомендується повторна обробка не раніше ніж через 3-4 тижні.

 • Боротьба з садовими мурахами:

Для боротьби з мурахами на садовій ділянці розмістіть крапки або смужки гелю на картонах і розташуйте їх уздовж "стежок мурах" та навколо мурашника. Щоб знищити мурах, що проникають на нижні поверхи будинків та дачних будівель, нанесіть гель пунктирною лінією шириною 2 см з інтервалом 6 см вздовж периметра приміщення. Для досягнення найкращого ефекту рекомендується обробити приміщення і зовні, і усередині вздовж периметра. Намагайтеся запобігти попаданню вологи та пилу на гель.

Ще не було питань.

Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Таргани, безперечно, становлять серйозну проблему в сучасних умовах життя. Разом з покращенням умов зберігання харчових продуктів вони стали невід'ємними "партнерами" в наших будинках, завжди готовими підказати, що саме ми залишили на столі або в шаф..

Теги: Гель від тарганів Чистий дім, гель від прусаків Чистий дім, Гель від тарганів Чистий будинок, гель від прусаків Україна