• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Об'єм, мл:
  200
 • Призначення:
  Для взуття
 • Тип засобу:
  Аерозоль
 • Країна виробник:
  Польша
220 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 205 грн

Екологічний дезодорант для взуття Coccine Eco Deo, 200 мл

Cocciné Eco Deo - екологічний дезодорант для взуття, який забезпечує швидке та легке освіження внутрішньої частини вашого взуття. Усього за 4 секунди він ефективно усуває неприємні запахи. Унікальна натуральна парфумерна композиція рослинного походження робить його безпечним для вас, ваших близьких та домашніх тварин. Флакон з помпою-пульверизатором не містить пропелентних газів, що дозволяє уникнути негативного впливу на довкілля. Крім того, цей дезодорант містить більше активного продукту, ніж аналогічний спрей, оскільки ви не платите за вміст газу в продукті.

Застосування дезодоранту дуже просте:

Розпиліть його всередину сухого взуття, щоб миттєво освіжити його та усунути неприємні запахи.

Дайте час для висихання. Після нанесення засобу рекомендується дочекатися повного висихання перед надяганням взуття.

Cocciné Eco Deo – це не тільки ефективний засіб проти неприємних запахів, але й екологічно відповідальне рішення для освіження взуття.

Ще не було питань.

Дезодоранти для взуття та ніг: Боротьба із запахом та збереженням свіжості
Дезодоранти для взуття та ніг: Боротьба із запахом та збереженням свіжості
З часом навіть найвище якісне взуття схильна до неприємних запахів. Регулярне сушіння, провітрювання та чергування взуття можуть не завжди позбавити цієї неприємної проблеми. Багато хто просто вдається до народних методів і натуральних засобів для не..

Теги: Дезодорант для взуття Coccine Eco Deo, дезодорант для взуття Coccine, антибактеріальний дезодорант для взуття, екологічний дезодорант для взуття