• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Об'єм, мл:
  400
 • Призначення:
  Від ос та шершнів
 • Тип засобу:
  Аерозоль
 • Країна виробник:
  Польша
210 грн
Є в наявності

6 штук або більше: 200 грн

Аерозоль від ос та шершнів VACO Max, 400 мл

У приватних будинках проблема з осами та шершнями – не рідкість. Вони вважають за краще осідати в саду, вуличних туалетах, сараях, гаражах, а також під дахами будівель. Боротьба з ними без спеціальних засобів може бути небезпечною та неефективною. Руйнування гнізд також вкрай ризиковано, тому що після цього вилітають сотні злісних ос, здатних завдати серйозної шкоди людині. Рекомендується проводити будь-які дії проти цих комах уночі або у темний час доби, коли вони сплять.

Аерозоль VACO Max - відмінний засіб для боротьби з осами та шершнями. Об'єм аерозолю становить 400 мл, що гарантує достатню кількість для обробки кількох гнізд. Точна кількість залежить від розміру самих гнізд, проте навіть при великих обсягах гнізд аерозолю вистачить надміру. Крім того, завдяки зручній конструкції балона, ви можете розпорошувати засіб на відстані до 5 метрів, забезпечуючи безпеку та ефективність обробки. Після ретельної обробки осиного будиночка гніздо можна забирати не раніше, ніж через 24 години.

Не забувайте збовтувати балон перед використанням. З аерозолем VACO Max ви зможете безпечно позбутися небажаних гостей та зберегти здоров'я вашої родини.

Ще не було питань.

Теги: Аерозоль від ос та шершнів VACO Max, Аерозоль захист від ос, засіб від ос, аерозоль проти ос, захисний аерозоль від ос