• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Для шкіри та одягу
 • Об'єм, мл:
  150
 • Призначення:
  Від комарів
 • Тип засобу:
  Аерозоль
 • Країна виробник:
  Болгарія
75 грн
Є в наявності

5 штук або більше: 70 грн
12 штук або більше: 65 грн
24 штук або більше: 60 грн

Аерозоль-репелент від комарів Storm King Комарів Немає, 150 мл

Для боротьби з неприємними укусами комарів, які можуть викликати дискомфорт та алергічні реакції, рекомендується звернути увагу на аерозоль від укусів "КОМАРІВ НІ!". Цей репелент забезпечує надійний захист, відлякуючи комарів та інших комах, щоб запобігти можливим проблемам.

Однією з ключових особливостей цього продукту є його економічність у використанні. Аерозол легко наноситься на шкіру і швидко вбирається, не залишаючи липких або жирних слідів на тілі. Крім того, він не забруднює одяг, що робить його зручним у застосуванні.

Репелент гарантує ефективний захист від комарів, москітів та мошок до 4 годин на шкірі та до 3 діб при нанесенні на одяг. Це забезпечує тривалий захист протягом активного часу на свіжому повітрі. Більше того, аерозоль не містить озоноруйнівних хладонів, що робить його безпечним для навколишнього середовища.

Для використання аерозолю необхідно попередньо добре струсити балон. Потім, тримаючи його вертикально, розпорошити засіб на шкіру з відстані близько 15-20 см. У разі нанесення на обличчя рекомендується спочатку розпорошити засіб на руку, а потім акуратно нанести на обличчя.

Ще не було питань.

Як захиститися від укусів комах: ефективні поради та засоби
Як захиститися від укусів комах: ефективні поради та засоби
Літо - це час, коли ми насолоджуємось теплими сонячними днями, відпочинком на природі та подорожами. Однак, поряд з приємними моментами комахи можуть зіпсувати наш настрій і викликати дискомфорт своїми неприємними укусами. Комарі, москіти та інші ком..

Теги: Аерозоль від комарів Storm King, репелент від комарів, спрей від мошок, спрей від бліх, спрей від кліщів, аерозоль від комарів та кліщів