• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  280
 • Призначення:
  Від комах, що повзають і літають
 • Тип засобу:
  Аерозоль
 • Країна виробник:
  Великобританія
115 грн
Нет в наличии

5 штук або більше: 105 грн

Універсальний аерозоль від комах, що літають і повзають Убойная сила, 280 мл

Аерозоль Убивча Сила - це потужний інсектицидний засіб, розроблений спеціально для боротьби з комахами, що повзають і літають, в побутових приміщеннях. Забезпечує ефективне знищення синантропних шкідників, таких як мухи, комарі, москіти, метелики молі, оси, таргани, постільні клопи, блохи, мурахи та шкіроїди.

Спосіб застосування:

Перед використанням, вам лише потрібно добре струсити балон.

Для знищення комах, що літають, таких як мухи, комарі і москіти, ви можете направити струмінь аерозолю в повітря, в місця скупчення комах. Обробку приміщення площею 10 м 2 слід проводити протягом 10-12 секунд при закритих вікнах і дверях.

Для боротьби з метеликами молі в шафах, аерозоль слід розпорошити всередині шафи протягом 1 секунди на кожен кубічний метр об'єму. Важливо, що одяг слід обробляти засобом.

Для знищення окремих ос, що залетіли в приміщення, ви можете спрямувати струмінь аерозолю протягом 1-2 секунд безпосередньо на комаху. Для обробки місць посадки комах, що літають, рекомендується обробити ділянки стін біля віконних рам, дверей, шибок, плафони, рами, віконні сітки та краї ємностей для збору сміття.

Для боротьби з комами, що повзають, такими як таргани, постільні клопи, блохи, мурахи і шкіроїди, струмінь аерозолю слід направити з відстані 20 см від поверхні і обробити місця проживання і пересування комах. Наприклад, для знищення тарганів, рекомендується обробити щілини вздовж плінтусів та за дверними коробками, каналізаційні труби, ділянки навколо раковин, задню частину меблів, підлогу та стіни за плитою та холодильником.

Після обробки приміщення рекомендується провітрювати його наскрізним потоком повітря не менше 60 хвилин. Важливо також промити мильно-содовим розчином відкриті поверхні, які можуть контактувати з харчовими продуктами або людиною, використовуючи гумові рукавички.

Ще не було питань.

Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Як ефективно і на тривалий термін позбутися тарганів
Таргани, безперечно, становлять серйозну проблему в сучасних умовах життя. Разом з покращенням умов зберігання харчових продуктів вони стали невід'ємними "партнерами" в наших будинках, завжди готовими підказати, що саме ми залишили на столі або в шаф..

Теги: Аерозоль проти комах, що літають і повзають, Аерозоль від комах, аерозоль Убойная сила, універсальний аерозоль Убойная сила