• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Застосування:
  Всередині приміщення
 • Об'єм, мл:
  300
 • Призначення:
  Від комах, що повзають і літають
 • Тип засобу:
  Аерозоль
 • Країна виробник:
  Болгарія
53 грн
Є в наявності

12 штук або більше: 50 грн
48 штук або більше: 47 грн

Дихлофос від комах, що літають і повзають Дихлор Фос, 300 мл

Універсальний інсектицидний засіб, призначений для повного знищення мух, комарів, молі, тарганів, мурах, бліх, клопів та інших комах, що літають і повзають. Завдяки своїй потужній формулі, Дихлор Фос стає надійним союзником у боротьбі з настирливими комахами у вашому будинку.

Спосіб застосування:

 Для знищення мух, комарів і москітів достатньо направити струмінь аерозолю в повітря або в місця, де накопичуються комахи. У приміщенні площею 14-18 м 2 рекомендується розпорошити аерозоль протягом 15-20 секунд. При обробці шаф для знищення молі на кожен кубічний метр достатньо 1-2 секунди розпилення. Важливо проводити обробку в приміщенні із зачиненими вікнами та дверима.

Для ефективного знищення метеликів молі у шафах, аерозоль слід направити всередину шаф на 1 м³ об'єму. При боротьбі з тарганами та постільними клопами, струмінь аерозолю слід спрямувати безпосередньо на скупчення комах або на місця проживання. Важливо обробити щілини вздовж плінтусів навколо водопровідних труб, місця за дверними коробками, раковини, відходження шпалер, а також зворотний бік килимів і картин.

Для успішного знищення бліх рекомендується обробляти щілини за плінтусами та стіни на висоту до 1 метра, а також підстилки тварин, які перед та після обробки слід випрати. При боротьбі з мурахами, направте аерозоль на місця їхнього пересування, такі як доріжки.

Діхлор Фос - це надійний засіб, який допоможе створити непридатні умови для комах у вашому будинку та забезпечити спокійну обстановку навколо вас.

Ще не було питань.

Теги: Діхлофос Дихлор Фос, аерозоль від комах, інсектицидний аерозоль від комах